Antikrizinis kinas

Užvakar buvo išdalinti 2009-ųjų “Auksinių gaublių” kino apdovanojimai. Net keturi iš jų (įskaitant “geriausio draminio filmo” apdovanojimą) atiteko filmui “Slumdog Millionaire”, pasakojančiam apie iš Indijos lūšnyno kilusio berniuko gyvenimo istoriją ir gerovės siekį, jo svajonių išsipildymą visiems gerai žinomos TV viktorinos “Milijonierius” studijoje. Kažkaip pagalvojau, kad sunkmečiu pasisekimo turėtų sulaukti ir daugiau panašių “vilties, pastangų ir sėkmės” istorijų. Kada, jei ne dabar, žmonėms reikia įkvėpimo nenuleisti rankų ir judėti pirmyn.

Author: Donatas

Paklauskit tų, kurie mane pažįsta.

6 thoughts on “Antikrizinis kinas”

  1. Gal kiek ne vietoj, bet… Būtu įdomu sužinoti, ka dabar veikia Frejus? Blogas atrodo, kaip nebaigtas romanas :) Gal pasikeitė darbo sfera, bet nemanau, kad išnyko susidomėjimas rinkomis, o dabartinis metas labai įdomus, net įdomesnis nei prieš tai buvęs :) Permečiau akim archyva, komentarus, prisiminiau savo nuotaikas 2007 vasara. Ne man vienam šmekštelėjo mintis, kad viskas gali blogai baigtis, bet če pat pamaniau, kad nieko ta JAV neišjudins.

  2. Donatas buvo visiškai teisus ir dėl pasaulio ekonomikos nuosmukio ir dėl atsargaus investavimo…

  3. geras, bet pasirode, kad nei ten tos geroves siekis akcentuojamas buvo, nei ten tas milijonas kazkam kaip tikslas rupejo…o filmas idomus:)

  4. Filmas tikrai neblogas. BEabejo gal is tos svajones pasiekimo istorijos viskas pereina prie Holivudines meiles istrojos , taciau pamatyti verta. Ir aktore grazi :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *