Investavome į Stumbrą, nes…

 1. Teisingas produktas. (“Vyrai gėrė, vyrai gers…”)
 2. Teisingas menedžmentas. (It’s all about marketing.)
 3. Teisingi daugumos akcininkai. (Prisimenat Aprangą?)
 4. Teisinga kaina. (Nors čia jau kaip kam…)

Jei žinot daugiau tokių, give me a jingle? ;)

Author: Donatas

Paklauskit tų, kurie mane pažįsta.

11 thoughts on “Investavome į Stumbrą, nes…”

 1. Donatai, gal turite “neoficialios” informacijos, kada MG pardavinės kitą pyrago gabalą? Beje, šita “teisinga” kaina tik jums ar visiems panašia siūlys?

 2. Jingle ? :)

  PZV1L.

  1. .. geria ir moterys :)
  2. Analogiškai. Kiek “JO” užima LT jogurtų rinkos ?
  3. Argi ne analogiškai ? Juk su ZMP nelyginsim :)
  4. O kas yra “teisinga kaina” ? :) TA’ščikai pasakytų: yra trendas, arba ne ;) Dabar trendas yra, (deja, ne į tą pusę). Telieka jį pakeist :)

 3. akvara, trendas gal ir down, bet konsolidacija jau apie metus. Kaip zinia, jei kaina turi gera baze, tai turi nuo ko gerai atsispirti. O i kuria puse, tai jau parodys ateitis.

 4. sliux, kad norima didinti šios pozicijos likvidumą – tai tikrai. Konkrečiai kada ir už kiek, nežinau.

 5. Labas, Donatai,

  pamenu prieš porą metų skaitydamas ši straipsnį džiaugiausi jūsų įžvalgumu, maniau tai tikrai puiki investicija. Tiesa pasakius, dar prieš jus turėjau gana didelį kiekį stumbro akcijų, kurias teko parduoti bumo laikotarpiu ne savo noru. Pasisekė dabar galima būtų pasakyti.

  Tačiau šiais metai sugrįžau į stumbro akcininkų ratą su gerokai didesne “margin of safety”. Man labai imponuoja aukštas pelningumo lygis, kapitalo struktūra, pinigų srautų panaudojimas, gamyklos turimi brendai, investicijos į technologijas ir be abejo akcijų kaina. Kas kelia šiek tiek nerimą, tai augimo perspektyvos. Rinka regis ignoruoja Stumbrą matyt dėl to, kad jis dėl mažo įsiskolinimo lygio nebuvo tiek nuvertintas kaip tarkim Alita, akcizų pakėlimo ir mano jau minėto augimo perpektyvų nebuvimo. Norėčiau tavęs paklausti, gal tu buvai susitikęs su vadovybe, gal žinojai kažkokius jų plėtros planus? Stumbras, nors pardavimus per paskutinius penkerius metus žymiai padidino, tačiau ir toliau lieka labai priklausomas nuo vietinės rinkos, o šiuo metu čia augimu nekvepia:)

 6. Labas, Mariau,

  Tais laikais viešai buvo deklaruojami planai plėstis į Lenkijos rinkas, bet mūsų sprendimus daugiau lėmė vidinėse rinkose generuojami laisvi pinigų srautai, o plėtros planus vertinome atsargiai, labiau kaip “embedded option”. Šiandien vertindamas kompaniją irgi laikyčiausi panašios konservatyvios pozicijos (t.y. nedėčiau per daug vilčių į plėtrą/pajamų augimą), be to reiktų atsižvelgti į dėl akcizų sumažėjusį pelningumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *